top of page
  • Фото автораУВ

Провокативний, сексуальний та чуттєвий гурт Latexfauna

Latexfauna грає у жанрі сінті-інді поп та ще якісь-такі перехресні жанри, чілова музика загалом. Ритми легкі, прифанковані та не нав’язливі. Їх дуже приємно слухати. Більш широкому загалу хлопці стали відомі після  композиції latexfauna masandra. Текст пісні не є провокативним, обурення викликав кліп. Було бурхливе обговорення публіки, щодо прийнятності у суспільстві орального сексу. Боротьба релігійних фанатиків, прихильників аує сучасних людей. Якщо ще не бачили рекомендую, пісня дуже гарна.Про гурт Latexfauna


Заснували гурт ще у 2015 році. Троє учасників (Дмитро Зезюлін, Олександр Димань, Костянтин Левицький), навчалися в Інституті журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Там і познайомились. Грали у жанрі поп-року, але не дуже професійно. Потім пересварилися і розійшлись. Через п’ять років після закінчення університету Дмитро Зезюлін випадково зустрів Олександра Диманя і той вмовив його знову грати. Ходити в офіс на роботу з дня в день Олександр вже не міг. Дмитро мріяв з п’яти років грати у гурті і бути фронтменом, але коли в універі не вийшло просто забив на це і забув. Таку історію latexfauna розповідали в інтерв’ю.


латексфауна

На початку просто грали музику і робили багато експериментів. Якщо слухати latexfauna, то може здатися, що в їх піснях багато сексуальної енергії. Зараз вони вже використовують це навмисно, але все одно сміються з такого образу. Як зазначає соліст, це іронія з самих себе, бо ніхто з них не є Аполлоном. Люди навколо почали говорити, що латексфауна музика для сексу, дуже сексуальна, чистий секс. Тому згодом хлопці завели Only Fans  і з цього гроші передають на ЗСУ. Образ сексуальності закладений в бренд стратегію. Хлопці працювали у сферах реклами, айті та менеджменту. Це дуже допомогло розвитку гурту, вдалої реалізації ідей та планів.


latexfauna

Фанатки гурту іноді здатні вести себе доволі зухвало і пропонувати непристойності хлопцям. Якщо ви дівчина і ви в захваті від них, то вам потрібно знати, що Дмитро Зезюлін, дружину має не офіційно, але то не через легковажність. Вважає, що не обов'язково узаконювати відносини, коли людям і так добре живеться. Він ріс у релігійній сім'ї та до релігії стосунку не має. Він більше про веселощі, легкі наркотики та алкоголь. Дмитро Зезюлін, стільки років вже намагається вести здоровий спосіб життя. Здебільшого йому це вдається і він підтримує гарну форму попри все. Музика допомагає реалізувати себе через ідеї. Дмитро любить себе за те, що ставить цілі і досягає їх, але всеодно вважає себе дуже лінивим.  Колектив дружній все вирішують разом і заробіток ділять рівно між всіма учасниками, тому вже стільки років грають разом. У хлопців є благодійний фонд з допомоги ЗСУ «Клан Сокола».


Пісні групи латексфауна


Гурт має два повноцінних альбоми. Дуже ретельно працюють над матеріалом, на аранжування однієї пісні може піти більше декількох місяців. Тексти пісень поетичні та наповнені сенсом, хоча спершу можуть здатися гарним набором слів. На прикладі пісні latexfauna lime це дуже помітно. Там перемішується суржик з красивими метафорами, тому спочатку виглядає беззмістовно. «І нас маже в бронзу Ядерний процес» Ядерний процес, який маже в бронзу — це виділення енергії в атмосфері Сонця, тобто вибухи і луч який доходить до нас крізь атмосферу і дозволяє нашій шкірі засмагати.


Бурхливі обговорення викликав їх кліп на пісню «Масандра». Колектив критику сприймає позитивно. Якщо це не сподобалось консервативним людям, то це й добре, хлопці не бажають подобатися таким людям. Ідею запропонував кліпмейкер. Формувати інфопривід не планували. Що у кліпі знято ноги басиста це не правда, а прикол. Знімали 18 річну дівчину Лізу з дуже довгими ногами. Камера викривлює зображення, тому стандартні ноги виглядали би по-дитячому. Постановку робили 4 години, щоб відрепетирувати хореографію. Так, рухати шиєю і головою, це також хореографія. Знімали на плівку 16 мм, дублів могло бути тільки 6, тому ставитися до цього треба було максимально відповідально. Дмитро Ззюлін насправді скромна людина, тому, як він сказав "без чікушки не обійшлося" і останній дубль вийшов ідеальним. Концерти latexfauna варті вашої уваги, вони дарують багато позитивних емоцій, обов’язково купуйте квитки у вашому місті.

 

І мій невеликий Топ пісень:

 1 перегляд

Comments


bottom of page