top of page
  • Фото автораУВ

Вітаю вільний народе, вільної країни» — Alla Malkin

Оновлено: 30 січ.

Alla Malkin веде ютуб канал про самотерапію, саморозвиток на прикладі власного досвіду. Вона пройшла складний шлях, щоб позбавитися багатьох комплексів та залежностей. Тому у своїх відео з гумором рефлексує щодо минулого та закликає інших до саморозвитку, як духовного так і емоційного. Демонструє своїм прикладом, що зміни можливі і не зупиняється на досягнутому. Тож якщо ви заплуталися у собі, то ці відео допоможуть поглянути на ситуації з іншого боку. Автор, як і я, не відміняють важливість терапії, відео не є її заміною ні в якому разі.


Трохи про Аллу


У неї не було психологічних проблем, це історія не з фантазій Фройда. Просто дівчина потрапила у аб’юзивні стосунки де її знецінювали, потім сталося болісне розставання. І таке довге психологічне насилля, як зі сторони інших так і себе, призвели до проблем з ментальним здоров’ям. Впізнали себе? Пройшла три роки терапії, але це не допомогло на потрібному рівні. Змінила свій підхід до життя та обрала боротьбу, а не страждання. Все це робилося не за день або навіть не за місяць, це важка та системна робота над собою. Тому беріть приклад.


alla malkin блог

Алла проводила один цікавий експеримент, щоб позбавитися емоційної залежності від інших. А саме, не спілкувалася з людьми 2 місяці. Така самоізоляція дозволила переглянути свій досвід та проаналізувати, що в житті було не так та що до цього привело. Радикальний підхід зі зміною номеру телефону і видалення соціальних мереж. І як висновок, блогерка зазначає, що люди повинні покращувати якість життя, а не служити його основою. Авжеж так не треба робити всім, наголошую звертайтеся до кваліфікованих лікарів. Але дивитися на чужий досвід ніхто не забороняв.


Також для контролю і заохочення себе Алла веде трекери звичок і навчить цьому вас. Ви побачите рецепти корисного харчування, мотивацію до занять спортом та приклад здорового схуднення. Поговорить про самооцінку і навчить не зважати на негативні думки інших та нарешті полюбити себе.


Алла веде не тільки ютуб. В неї є тік-ток та інста. Що дуже важливо, у кожній з соціальних мереж різний контент, тому є сенс підписатися на все. Я взагалі побачила її завдяки тік-току. Там вона розповідає про самотерапію та висловлює думки з приводу різних життєвих ситуацій. І все це під відеоряд з приготуванням смачних страв, рецепти яких ви можете знайти у її інстаграм. Пропонує техніки для трекінгу звичок, пошуку повторюваних патернів поведінки та письмові практики. Я пробувала декілька її практик і вони дійсно допомогли мені розібратися у собі.


Знайти все ви можете тут:


Пігнали!


Більше в нашому телеграм:


1 233 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page