top of page
  • Фото автораУВ

«Бо хороший ранок — це тільки той ранок, який ти проспав» — Андрій Любка

Оновлено: 30 січ.

Андрій Любка автор, який з легкістю змінить ваш погляд на українську літературу. Якщо у вас наша література асоціюється зі складними та довгими романами про тяжку долю, то за допомогою книги «МУР» ви переконаєтесь в іншому. Роман буде цікавий, як для пані так і для панів. Місцями жорсткий, місцями іронічний, але дуже веселий.

Андрій Любка Мур

Про «роман» Романа


Назва «МУР» викликає важкі асоціації, але це оманливо. Розшифровується, як «Малий Український Роман». Герой книги мріє написати саме «Великий Український Роман» і навколо цього будується розповідь. Кожному автору хочеться лишити після себе значущий слід в історії. І це є певним стьобом з письменників. За книгою ви зможете відпочити та добряче посміятися, чого зараз не вистачає. Подаруйте собі декілька легких вечорів у компанії Любки Андрія.


У творі головний герой шукає собі дружину і згадує всіх своїх дівчат, які за його думкою підходять на цю роль. Це потрібно не для сімейного щастя, а щоб створити декорації затишку і спокою для написання праці всього життя. За задумкою героя це спинить розпусне існування, дисциплінує та дозволить стати серйозніше. Через призму стосунків та досвіду, автор робить певні висновки про життя. На контрасті з молодим поетом виступає його друг Паша, який є уособленням влучної простоти думки. Коли головний герой занадто романтизує щось, то Паша одразу робить життєві і прагматичні висновки. У всіх є такий друг, який рубить будь-яку драму на кінці.


Легка іронія через призму морфології на сучасні тенденції, фемінізм, політику та мистецтво. Зображається певне розділення суспільства з цих питань у цікавій манері. Тому ви зможете прийняти сторону Романа, який пише роман, чи дрібного бізнесмена Паші, або всі потроху. Якщо деякі зауваження та висновки вас ображатимуть, майте на увазі, що це стьоб зрізу нашого суспільства та стереотипів мислення. Для естетів є гра слів і багато лінгвістичних приколів.


Книга Андрія Любки «МУР» ідеальна, щоб розслабитися на декілька вечорів за бокалом вина. Вона доволі відверта, якщо вас лякають сексуальні сцени, то це такий дисклеймер. А взагалі, відчуєте певну безтурботність та жагу до життя. Сюжет зовсім не нудний, все відбувається динамічно. Присутня екшн-лінія з трембітою та гуцулами. Сумувати не доведеться зовсім. Ви зіштовхнетеся з побутовою філософією, якої іноді не вистачає у ситуаціях, що здаються безнадійними. Не потрібно робити трагедію з того, що вас хтось покинув, краще мати надію, що ви знайдете свою людину. Чи знайшов головний герой собі дружину, ви дізнаєтеся коли прочитаєте «МУР» Андрія Любки.


андрій любка мур таблиця

Дивіться більше в нашому телеграм:


51 перегляд

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page