top of page
  • Фото автораУВ

Міша Лебіга — Вітаю козацтво, рот твій цілований!

Оновлено: 30 січ.

Михайло Лебіга блогер та стрімер з Хмельниччини. Крім розважального контенту робить дуже велику справу — мільйонні збори на допомогу ЗСУ. Такі інфлюенсери дуже надихають і показують гарний приклад для молоді. В липні 2023 року проводив збір з ціллю 2 658 000 грн., але за 8 годин стріму перевищив цю суму втричі та зібрав 8 350 000 грн. Здійснює поїздки у зону бойових дій, щоб передати допомогу. До Херсону зміг відправити гуманітарний конвой з вісімнадцяти бусів з їжею, водою та речами першої необхідності.


Міша Лебіга біографія


Міша Лебіга народився в Шепетівському районі, на півночі Хмельницької області 21 листопада 1997. Коли йому було два роки родина переїхала в Кам’янець-Подільський. Грошей в сім’ї ніколи не було. Мати працювала прибиральницею у школі, батько на будівництві. Всі гроші батько витрачав на випивку, тому умови проживання були жахливими. Жити з душем і ванною в одному домі, зміг перший раз у 14 років.

Блоґінгом почав займатися з 18 років. В 2017 відкрив для себе ютуб-канал «Чоткий Паца». Це були комічні відео та музичні пародії, можливо хтось пам'ятає. Для Лебіги це перевернуло свідомість. Він був просто у захваті, що можна робити те, що подобається і люди це будуть дивитись. Вирішив спробувати себе в якості блогера, але були проблеми з знімальним обладнанням, його не було. Михайлу вдалося познайомитися з Василем Котом, який знімався у цьому ютуб-шоу. Відео показали на каналі, але потім вони посварилися і довелося далі думати на що знімати.Власний мобільний для зйомок не підходив взагалі. А ось у друга був iPhone 6. За тиждень вдавалося випускати два відео. За один день треба було написати сценарій, зранку відзняти матеріал і скинути на флешку. Потім вдома, вже монтувати на напівмертвому компі. Люди, які на старих та слабких компах намагалися грати або монтувати, розуміючи зітхають. На монтаж двох хвилинного відео витрачалося дванадцять годин, все злітало і доводилося робити заново. Спочатку відео заливав на ютуб. Робив посилання у групах в вк де його постійно блокували. Потім відкрив для себе instagram, де монтувати можна було одразу на мобілі. 6 років в нього нічого не виходило, знімав відео, стрімив доту на 70 людей. Аудиторія по троху росла, зараз навіть не розуміє, як тоді люди підписувались і могли дивитися.


Міша Лебіга твіч блогер, здебільшого. Твіч — це стрімінгова площадка для прямих ефірів, була створена для ігор. Вести блог тут складно, бо потрібно по декілька годин утримувати увагу глядача. Кожен день Михайло дивився там чужі стріми. В 19 років на своєму старому ноуті почав робити власні трансляції по 4 години на 3 людини. Займатися цим зміг 3 місяці, потім розчарувався. Іноді грав там в доту, але змінив формат, став дивитися і коментувати українські телешоу. Це мало успіх і з 70 людей на стрімах аудиторія вийшла в 1 000. Наразі на своєму каналі може збирати по 30 000 людей, а це дуже багато для твіча.За 6 років роботи купив для себе рекламу лише 3 рази, аудиторію набрав на органіці. Тестував різні формати, довго намагався зрозуміти, який образ створити, щоб сподобатися глядачам. Не ховається за своїм образом, всі меседжі які закладає у відео, це власні думки та судження. Гіперболізує емоції, використовує прикольні слова, щоб людям було цікавіше дивитися. Його відео підвищують людям настрій. Ось такі показники заробітку має зі своїх мереж:


  • Інстаграм 100 000+ грн;

  • Донати на твіч 7-8 000$;

  • Рекламодавці 7 000$+.


Наразі в інстаграм має 648 000 підписників і 946 600 у тік-тоці. Тим, хто хоче почати, блогер Лебіга радить просувати тік-ток і замовляти там рекламу. Його канал виріс на органіці, але це зайняло 6 років. З рекламою можна пришвидшити цей процес і не втратити мотивацію робити блог.


Голосуй за Лебіговича


Все почалося зі стріму Михайла Лебіги, де він переглядав дебати кандидатів у президенти, Януковича та Ющенка. Там згадали відео, де електорат постійно неправильно називав прізвище Януковича. Хтось прислав донат з написом голосую за Лебіговича. Після цього люди масово почали робити листівки, банери, монтувати відео і заливати по всіх соц. мережах. Закликати голосувати за кандидата від народу. Скандальний депутат верховної ради Гончаренко, також підхопив цей мем, і питав коли Лебігович прийде на роботу.


Прикол народився на стрімі, але швидко вийшов з під контролю. Це добрий приклад вірусного контенту, який приносить користь. Лебіга Михайло вирішив підхопити хвилю та записав відео на якому закликав всіх взяти участь в імпровізованих виборах. Метою був збір разом з фондом "Повернись живим". Один голос вартував 100 грн., були створені імпровізовані виборчі дільниці. За добу на монобанк Лебіги вдалося зібрати 20 199 531 грн, на дільницях в містах готівкою 397 504 грн., а всього зібрали 20 597 035 грн. Ось як треба створювати вірусний контент!Більше в нашому телеграм:


36 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page